Fotoepilātora tīrīšanas kastīte Silk’n Cleansing Box™

 • Loading images
  Kods: 8712856051236
  Cena 4900

  Piegāde 1-2 dienu laikā

  Uz grozu 
  Piegāde
  1–2 darba dienas
  Ražotājs
  Ražotājvalsts
  Holande
 • Kādreiz domājāt lietot fotoepilātoru ar kādu citu? Gribat pārliecināties, ka šīs procedūras ir pilnīgi higiēniskās? Mums ir labas ziņas – tagad ir pieejama īpaša tīrīšanas kastīte (Cleansing Box™), kas padara fotoepilātora dezinfekciju vieglāku nekā jebkad.

  Ierīces, kuras strādā tiešā kontaktā ar ādu, rūpīgi jādezinficē pēc katras apstrādes. Tīrīšanas kastīte Silk’n Cleansing Box™ ir maza, viegla un ērti lietojama mājas ierīce, kura palīdzēs saglabāt Jūsu fotoepilātoru tīru un drošu, lai var lietot to jebkurā laikā.

  Jūsu ierīce tiks rūpīgi dezinficēta 6-7 minūšu laikā. Viss, kas Jums ir jādara, jāievieto Jūsu Silk’n fotoepilātoru attīrīšanas sistēmā, un zila LED gaisma, kas ir labi pazīstama ar savu antibakteriālo iedarbību, nodrošinās visu netīrumu un baktēriju efektīvu noņemšanu. Tas padarīs Jūsu ierīces koplietošanu daudz ērtāku.

  Līdz šim brīdim šī revolucionārā sistēma netika pārstāvēta tirgū – tīrīšanas kastīte Silk’n Cleansing Box™ ir pieejama tikai no Silk'n.

  Piemērota Silk’n Infinity un visiem Silk’n Glide fotoepilātoru modeļiem.

  Uzlādēšana: 2x1.5V LR03 (AAA) baterijas.
   

 • Jūs var interesēt arī šīs preces

  Lanaform Speedy Cleaner
  Kods: 5410984027125

  The ultrasound Speedy Cleaner helps you remove all stains and dirt from any surface, including CDs, jewellery and glasses.

  Cena 4900
  5900 Ietaupījums 1000