Fotoepilātors Silk’n Glide Xpress 300.000

 • Loading images
  Kods: 8712856045778
  Cena 14500
  Prece ir noliktavā

  Piegāde 1-2 dienu laikā

  Uz grozu 

  Visātrākais fotoepilātors tirgū ar viedtālruņa aplikāciju

  Ražotājs
  Ražotājvalsts
  Izraēla
  Piegāde
  1–2 darba dienas
 • Divas reizes ātrāks nekā iepriekšējas ierīces 

  Silk'n Glide Xpress ir ideāli piemērots tiem, kuri uzskata depilācijas procesu par garlaicīgu, un vēlas to izdarīt ātri. Ierīce ir aprīkota ar jaunākām īpašībām. Rezultāts pēc ārstēšanas procedūru beigām, kas veikti atbilstoši norādījumiem - nevēlamā apmatojuma samazinājums par 92%.

  Pētījumi liecina, ka Silk'n Glide Xpress likvidē matus gandrīz divas reizes ātrāk, nekā iepriekšējas ierīces. Tas ir inovatīvs sasniegums depilācijas sfērā, padarot Glide Xpress par ātrāko HPL™ ierīci epilāciju tirgū (pēc 2015.g. janvāra mēn. statistikas rezultātiem). Tagad ir iespējams novērsts nevēlamus matus no visa ķermeņa mazāk nekā 20 minūšu laikā, bez sāpēm, kairinājuma un stresa. Tas ir tehnoloģiskais sasniegums, ar kuru nevienu citu ierīci nevar salīdzināt!

  • 1 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1 sekundes
  • 2 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1,25 sekundēm
  • 3 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1,5 sekundēm
  • 4 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1,7 sekundēm
  • 5 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 2 sekundēm

   

  300 000 zibšņu: un nekādas vajadzīgas pēc rezerves lampas

  Vēl viens Glide Xpress 300,000 labums ir spēja izstarot vismaz 300 000 gaismas impulsus: lielākais impulsu skaits šajā fotoepilātoru Glide sērijā. Sakarā ar milzīgo impulsu skaitu, Glide Xpress 300.000, atšķirībā no citām ierīcēm tirgū, neprasa mainīt gaismas avota moduļus, kas nozīmē lielu ietaupījumu.

   

  Ideāli piemērots visam jūsu ķermenim un sejai

  Vēlaties likvidēt nevālamos matiņu no kājām, padusēm, bikini zonas vai sejas? Silk'n Glide Xpress 300,000 darbojas visās šajās jomās. Viena zibšņa apstrādes laukums - 3 cm². Kopā ar bīdāmo režīmu šī aplikatora platība ir ideāli piemērota lielām ķermeņa zonām, piemēram, kājām. Vienkārši izmantojiet ierīci jūsu ādas tūlītējai matu likvidēšanai.

  Lietojot pulsācijas režīmu, tas pats aplikatora laukums spēj apstrādāt mazākas platības, piemēram, uz augšlūpas. Vienkārši pārvietojiet ierīci un ar zibsni aiz zibšņa apstrādājiet katru vietu.

  • Pulsācijas režīms ir vispiemērotākā apmatojuma likvidēšanas metode, ja gribat izmantot augstāku enerģijas līmeni; palīdz arī labāk kontrolēt ādas apsegumu, izvairīties no tā paša laukuma apstrādes vairāk nekā vienu reizi vai impulsu sakritības.
  • Bīdīšanas režīms vislabāk der, izmantojot zemu enerģijas līmeni vai veicot procedūras ātri. Ja ir zemāks enerģijas līmenis, pārlādēšana starp impulsiem ilgst apmēram 1 sekundi, tāpēc zibšņi tiek ģenerēti nepārtraukti.

   

  Attiecībā uz iedegušo ādu

  Matiņu likvidēšana izmantojot gaismas impulsus bieži vien nav ieteicama pie nosauļotas ādas. Bet te atkal Silk'n Glide Xpress 300.000 veic lielas izmaiņas depilācijas pasaulē. Jūs esat nosauļojusies? Nekādu problēmu – tāpat varat izmantot savu Silk'n Glide Xpress. Mazjaudas iestatījums (1) ir paredzēts īpaši drošai ierīces lietošanai pēc sauļošanās vai tieši pirms došanās uz sauļošanās procedūru. Kamēr Jūs izmantosiet viszemāko gaismas impulsa līmeni, varat neraizējoties lietot ierīci Glide Xpress.

  Silk’n Glide Xpress sargā jūsu ādu. Fotoepilatorā ir integrēts ādas krāsas detektors, kas nosaka ādas nokrāsu un ļauj uzsākt procedūru tikai tad, ja ādas krāsa ir piemērota. Šis unikālais drošības līdzeklis informēs jūs, ja āda ir pārāk tumša.

  Silk’n Glide Xpress sargā jūsu acis. Fotoepilatorā ir integrēta drošības funkcija, kas aizsargā acis. Pateicoties tai gaismas impulss neizplatās, ja aplikatora virsma kontaktē ar gaisu. Ierīce darbojas tikai tad, kad aplikators kontaktē ar ādu. 

   

  Nekad vairs neaizmirstiet par procedūrām ar gudru depilācijas aplikāciju Hair Removal - Silk'n

  Aplikācija sastāda depilācijas plānu matu likvidēšanai un automātiski atgādina Jums, kad ir pienācis laiks veikt procedūru. Tas ļauj Jums redzēt vēlamo rezultātu ātrāk, atstājot vairāk brīvā laika patīkamākām nodarbēm.

  Aplikācija arī parāda informāciju par matu likvidēšanas procesu, piemēram, kādu līmeni lietojāt uz katras vietas, kā arī sniedz atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par procedūrām. Ērti un multifunkcionāli!

      

   

  Komplektācija:

  • Fotoepilators Silk’n Glide Xpress – 1 gab.
  • Uzlādēšanas adapters – 1 gab.
  • Lietošanas instrukcija latviešu valodā – 1 gab.
  • Glīts futlāris ierīces glabāšanai – 1 gab.

  CE sertificēts ražojums.
  Garantija: 2 gadi.

 • Jūs var interesēt arī šīs preces

  Fotoepilātors Silk’n Infinity 400.000 + nomierinošs ķermeņa losjons Silk’n Body Lotion
  Kods: 8712856048168

  Tikpat ātrs kā Silk'n Infinity. Piemērots gaišu matu likvidēšanai, ar resursu līdz 400 000 zibšņiem un iespēju pārbaudīt impulsu atlikumu. 

  Cena 20900
  Fotoepilātors Silk'n Glide Xpress 300.000 + nomierinošs ķermeņa losjons Silk’n Body Lotion
  Kods: 0100004

  Fotoepilātors Silk'n Glide 300.000 + nomierinošs ķermeņa losjons Silk'n BEZMAKSAS

  Cena 14500
  Fotoepilātors Silk'n SatinGlow 400.000
  Kods: 8712856056040

  Līdz 400 000 zibšņu rezerve, regulējams procedūras veikšanas ātrums

  Cena 24900
  Fotoepilātors Silk'n SatinGlow 400.000 + nomierinošs ķermeņa losjons Silk’n Body Lotion
  Kods: 963258

  Fotoepilātors Silk'n SatinGlow 400.000 + nomierinošs ķermeņa losjons Silk'n BEZMAKSAS

  Cena 29900