Ražotāja garantijas pagarinājums un pirkuma apdrošināšana

Hairfree.lv interneta veikalā pārdotajām ierīcēm piešķirta oficiālā ražotāja garantija – 2 gadu laikā bojātas ierīces tiks remontētas bez maksas.

Par papildus samaksu piedāvājam iegādāties ražotāja garantijas pagarināšanu un apdrošināšanu pret iespējamiem neparedzētiem izdevumiem nākotnē. Pilnu pirkuma aizsardzību sniedz garantijas centrs “Warranty Expert” – līderis pirkumu apdrošināšanā un garantijas pagarināšanā. Lai rezervētu šo pakalpojumu, lūdzam, pasūtījuma brīdī sazinieties ar interneta veikala administrāciju.

4 jautājumi uz kuriem jāatbild, lai saprastu, vai fotoepilācija mājas apstākļos ir domāta tieši man?

 

 

Kādreiz jautājiet sev – vai tieši man ir vajadzīgs fotoepilātors? Piedāvājam atbildēt uz 4 svarīgiem jautājumiem, lai noskaidrotu, vai fotoepilātora iegāde ir labākais risinājums Jūsu ideālai ādai.

Ādas fototipu klasifikācija

Fototips – ādas jūtīguma pakāpe uz saules staru iedarbību, balstīta uz iedzīmtiem faktoriem. Ir noteikti seši ādas fototipi balstoties uz indivīda ādas krāsu un atbildes reakciju uz saules ietekmi, novērtējot apdeguma un iedeguma pakāpi. Ja Jūs esat nolēmuši veikt fotoepilācijas procedūru, tad Jums noteikti jāpievērš uzmanību kādam fototipam atbilst Jūsu āda.

Sejas ādas tipi un pareiza kopšana

 

Sejas āda ir mūsu spogulis – tā var daudz ko pastāstīt par mūsu ieradumiem: ko mēs ēdam, kā mēs kopjam sevi, vai nodarbojamies ar sportu un kāds ir mūsu dzīvesveids. Tāpēc sejas kopšana ir ļoti nepieciešama procedūra katrai sievietei. Pateicoties pareizai un rūpīgai kopšanai, Jūs varat pagarināt ādas skaistumu un jaunību. Ja vēlaties palutināt savu ādu, ne vienmēr jāsteidzas uz skaistumkopšanas saloniem, jo dažādas procedūras Jūs varat veikt ar saviem spēkiem savās mājās. Tas neprasa daudz laika un īpašas zināšanas. Vienīgais jāzina savs ādas tips, lai veikta procedūra būtu efektīva.

Kaitīgie ieradumi ādas kopšanā

 

 

Mēs ļoti cenšamies izskatīties skaisti un jauni, bet dažreiz vairāki kaitīgie ieradumi nemanāmi var sabojāt visu. Pievērsiet uzmanību saviem ieradumiem un pēc iespējas ātrāk atvadieties no tiem.

    

Sejas ādas kopšana vasaras laikā

 

 

Vasaras laikā mēs baudām siltas un saulainas dienas, pavadot laiku ārpus mājas. Tāpat vasarā mēs vairāk svīstam, tādēļ āda piesaista vairāk putekļu un netīrumu un zaudē savu dabisku mirdzumu. Lai āda vienmēr izskatītos lieliska, ir jāievēro daži pamatnosacījumi.

5 nepieciešami produkti Jūsu uzturā skaistiem nagiem

 

 

Pēc ilgiem ziemas un pavasara mēnešiem Jūs varat pamanīt, ka Jūsu nagi nav vislabākajā formā. Iesakām pievienot uzturā tikai piecas veselīgus produktus, lai tikai dažu nedēļu laikā Jūs varētu ieraudzīt pārmaiņas uz labo pusi: pie Jūsu nadziņiem atgriezīsies skaistums un veselība, viņi atgūs zaudēto spēku.

Baudiet SPA procedūras savās mājās

 

"Veselība caur ūdeni" – tieši tā tulkojams latīņu vārdu salikums "Sanitas pro Aqua", veidojot saīsinājumu SPA. Vēl Romas impērijas laikos dižciltīgas personas izmantoja termālās vannas un pirtis, kā dziedināšanu no daudzām kaitēm. Šādas procedūras, kā masāža, maskas, ķermeņa ietīšana un pīlings tiek uzskatītas par SPA klasiku.

Lai palutinātu sevi ar patīkamiem brīžiem neobligāti tērēt milzīgu naudu skaistumkopšanas salonos; viss, kas jums nepieciešams ir brīvais laiks un pēc vēlēšanās patīkama sabiedrība.
 

Galvenie beauty trendi šajā pavasarī

 

 

Kopā ar jauno gadu mums gaida jauni beauty trendi. Ar lielu prieku pastāstīsim Jums par tendencēm meikapā, frizūrās un manikīrā. Esiet vienmēr spilgtas, stilīgas un modernas!

Mīkstas pēdas – labs garastāvoklis

 

 

Ilgi gaidītais pavasaris ir klāt! Un līdz ar to arī pavasara avitaminoze, kas nav ar labāko veidu ietekmē kāju ādu. Slēgti ziemas apavi, zeķes un zeķubikses arī ir darījuši savu darbu. Tādēļ praktiski visiem cilvēkiem kājas pēc ziemas atrodas ne labākajā stāvoklī. Bet pavisam drīz pienāks siltās vasaras dienas, un daudziem no mums gribēsies uzvilkt skaistas atvērtas kurpes.

Aktuāls manikīrs un pedikīrs

 

 

Mūsdienu steigā dažreiz grūti atrast kādu laiciņu, lai mierīgi pasedēt un palasīt žurnālus par modi un sezonu trendiem. Mēs apkopojām daudz informācijas un sagatavojām nelielu 2016.gada ziemas manikīra un pedikīra tendenču apskatu. Ceram, ka šī informācija būs interesanta un noderīga.  

Silk'n Infinity 400.000 – revolūcija ilgtermiņa apmatojuma likvidēšanā

 

 

Silk'n piedāvā pilnīgu jauno, unikālu tehnoloģiju apmatojuma likvidēšanas jomā. To var nosaukt par depilācijas revolūciju, jo no šī brīža tradicionālās nevelāmo matu likvidēšanas metodes var atstāt pāgatnē. Jauns fotoepilātors Silk'n Infinity izmanto eHPL™ tehnoloģiju, kas ļauj likvidēt nevēlamos matus bez ieaugušiem matiem, apsārtumiem un citiem kairinājumiem, pateicoties gaismas impulse izmantošanai. 

Atslodzes dienas pēc smagās pārēšanās

Jebkuri svētki asociējas ar draugiem, gardu svētku galdu un līdz ar to „vēdera svētkiem”. Ir neiespējami vai ļoti grūti ierobežot sevi no gardumu lietošanas draugu kompānijās. Savukārt, garšīga, bet ar kalorijām bagāta pārtika var Jums atgādināt par svētkiem ar pāris liekiem kilogramiem vai papildus centimetriem vidukļa apkartmērā.

 

Kā „pirmā palīdzība”, labot situāciju palīdzēs atslodzes dienas. Tās ir īpašas īstermiņa diētas – ēšanas racions, kas paredz lietot konkrētu produkta daudzumu vai pat tikai vienu sastāvdaļu dienas laikā.
  

Kā rūpēties par sejas ādu ziemas periodā? Tas ir viegli!

 

 

Ziemā, sejas āda ir pakļauta īstam stresam: zemās temperatūras, vējš, nokrišņi – tas viss kairina ādu un padara to sausu.

Katrai sievietei jāatceras, ka sejas ādas kopšana ziemas periodā ir nepieciešama, lai vienmēr izskatītos jauna un skaista. 

Masāža veselībai, skaistumam un dvēseles labsajūtai

 

Masāža rada atslābinājumu un baudu, un asociējas ar patīkamām emocijām. Bet nevajag aizmirst, ka masāžu veic arī ārstniecības nolūkos. Diemžēl, cilvēki uz ārstniecības masāžu sāk staigāt, kad rodas problēmas – muguras sāpes, kakla zonas saspringums un sāpes, utt. Tas nebūt nav pareizi. Jebkuram veselam cilvēkam masāžas kurss 2 reizes gadā nenāks par sliktu.

Silk'n Glide – labākais gada produkts!

 

 

Fotoepilātors Silk'n Glide ieguva prestižo balvu "Plus X Award" - vissvarīgākā pasaules balva inovācijas, tehnoloģiju, sporta un dzīves stila sfērā. 

Sejas tīrīšanas aparātu pārskats – dažādas tehnoloģijas un darbības principi

 

Mēs vēlamies, lai visu gadu varam priecāties par veselīgu un gludu sejas ādu, bet vasarā, baudot skaistākos vasaras momentus, absolūti negribētos domāt par eļļainām vai sausām sejas zonām, par sejas pelēcīgumu vai nogurušu ādu.