Pedikīra ierīce Silk'n MicroPedi

 • Loading images
  Kods: 8712856040100
  Cena 2490

  Piegāde 1-2 dienu laikā

  Uz grozu 

  Liels pulējošās galviņas griešanās ātrums ļauj efektīvi noskrubēt pēdas

  Piegāde
  1–2 darba dienas
  Ražotājs
  Ražotājvalsts
  Holande
 • MicroPedi ir portatīva pedikīra ierīce, kas ļauj tikt vaļā no pēdu sacietējumiem un atkal priecāties par maigu un tīru ādu. Pateicoties lielam galviņas griešanās ātrumam (30 apgriezienu sekundē), visi pārragojušās pēdu un papēžu ādas veidojumi veiksmīgi noņemami.

  Ar MicroPedi kāju ādas sacietējumus var likvidēt daudz ātrāk nekā līdz šim, turklāt MicroPedi ierīcei nav asmeņu, tāpēc pedikīra procedūras ar MicroPedi ir daudz drošākas, bet ādas savainošanas risks – mazāks.

  MicroPedi darbojas ar divām parastām AA-tipa baterijām. Ierīce komplektējama ar divām pulēšanas galviņām. Zilā ir paredzēta īpaši rupjai ādai, bet sarkanā – vienkāršākiem ādas sacietējumiem.

  MicroPedi drīkst lietot tikai uz veselas, nesavainotas ādas. Pirms procedūras ādu tīri nomazgājiet un to nosusiniet. Ja procedūras laikā āda kļūst stipri sārta vai sajūtat stipras sāpes, nekavējoties pārtrauciet procedūru.

  Procedūru efektivitāte ir tieši atkarīga no ierīces pulēšanas galviņu nolietošanās līmeņa, tāpēc mainiet tās savlaicīgi. Viena pulēšanas galviņa efektīvi kalpo no dažām līdz padsmit procedūrām – atkarībā no lietošanas intensitātes un apstrādājamas ādas virsmas laukuma.

  Izņēmuši no ierīces pulēšanas galviņu, MicroPedi uzgali varat mazgāt zem tekoša ūdens, taču visu ierīci ūdenī nemērcējiet. Iztīrītu ierīci pirms lietošanas labi nosusiniet.

  MicroPedi paredzēta tikai pēdu un papēžu sacietējumu noņemšanai – nelietojiet to citās ķermeņa vietās. Nelietojiet ierīci, ja Jums ir asinsrites problēmas vai ja slimojat ar diabētu. Ja ierīci izmanto vairākas personas, ievērojot personīgo higiēnu, lietojiet atsevišķas pulēšanas galviņas.

  Standarta komplektācija:

  • Pedikīra ierīce MicroPedi Pro – 1 gab.
  • Zilā pulēšanas galviņa – 1 gab.
  • Sarkanā pulēšanas galviņa – 1 gab.
  • Lietošanas instrukcija latviešu valodā – 1 gab.

  CE sertificēts ražojums.

  Garantija: 2 gadi.

   

 • Jūs var interesēt arī šīs preces

  Pedikīra ierīce Silk'n Micro Pedi Wet&Dry
  Kods: 8712856053636

  Liels pulējošās galviņas griešanās ātrums ļauj efektīvi noskrubēt pēdas

  Cena 2290
  Pedikīra ierīce Lanaform PEDILA
  Kods: 5410984085569
  Cena 1990
  Pedikīra ierīce Lanaform Dolce
  Kods: 5410984056866
  Cena 5400
  Foot Bath Lanaform Bubble Footcare
  Kods: 5410984016655
  Cena 4900