Pedikīra ierīce Silk'n Micro Pedi Wet&Dry

 • Loading images
  Kods: 8712856053636
  Cena 2290

  Piegāde 1-2 dienu laikā

  Uz grozu 
  Piegāde
  1–2 darba dienas
  Ražotājs
  Ražotājvalsts
  Holande
 • Silk'n Micro Pedi Wet&Dry ir portatīva pedikīra ierīce, kas ļauj tikt vaļā no pēdu sacietējumiem un atkal priecāties par maigu un tīru ādu. Pateicoties lielam galviņas griešanās ātrumam (46 apgriezienu sekundē), visi pārragojušās pēdu un papēžu ādas veidojumi veiksmīgi noņemami.

  Ar Silk'n Micro Pedi Wet&Dry kāju ādas sacietējumus var likvidēt daudz ātrāk nekā līdz šim, turklāt Silk'n Micro Pedi Wet&Dry ierīcei nav asmeņu, tāpēc pedikīra procedūras ar Silk'n Micro Pedi Wet&Dry ir daudz drošākas, bet ādas savainošanas risks – mazāks.

  Silk'n Micro Pedi Wet&Dry darbojas ar divām parastām AA-tipa baterijām. Ierīce komplektējama ar divām pulēšanas galviņām.

  Procedūru efektivitāte ir tieši atkarīga no ierīces pulēšanas galviņu nolietošanās līmeņa, tāpēc mainiet tās savlaicīgi. Viena pulēšanas galviņa efektīvi kalpo no dažām līdz padsmit procedūrām – atkarībā no lietošanas intensitātes un apstrādājamas ādas virsmas laukuma.

  Izņēmuši no ierīces pulēšanas galviņu, Silk'n Micro Pedi Wet&Dry uzgali varat mazgāt zem tekoša ūdens, taču visu ierīci ūdenī nemērcējiet. Iztīrītu ierīci pirms lietošanas labi nosusiniet.

  Silk'n Micro Pedi Wet&Dry  paredzēta tikai pēdu un papēžu sacietējumu noņemšanai – nelietojiet to citās ķermeņa vietās. Nelietojiet ierīci, ja Jums ir asinsrites problēmas vai ja slimojat ar diabētu. Ja ierīci izmanto vairākas personas, ievērojot personīgo higiēnu, lietojiet atsevišķas pulēšanas galviņas.

  CE sertificēts ražojums.

  Garantija: 2 gadi.

 • Jūs var interesēt arī šīs preces

  Pedikīra ierīce Lanaform Dolce
  Kods: 5410984056866
  Cena 4900
  Manicure / Pedicure Device Nails Care
  Kods: 5410984058334
  Cena 3900
  Pedikīra ierīce Lanaform PEDILA
  Kods: 5410984085569
  Cena 1990