Sejas tīrīšanas ierīce Silk’n Pure

 • Loading images
  Kods: 8712856049936
  Cena 2990
  Prece ir noliktavā

  Piegāde 1-2 dienu laikā

  Uz grozu 

  Apnikušas pūtītes, tumšās vai palielinātās poras, kosmētikas pārpalikumi, kurus neizdodas pilnībā notīrīt? Izmēģiniet profesionālo sejas tīrīšanas ierīci, perfektu risinājumu dziļai sejas ādas aprūpei

  Ražotājs
  Ražotājvalsts
  Izraēla
  Piegāde
  1–2 darba dienas
 • Sejas tīrīšanas ierīce Silk'n Pure ātri attīra jūsu ādu, novērš sārņus un samazina palielinātās poras. Jūsu seja pēc ierīces lietošanas kļūs jūtami maigāka un mirdzošāka. Silk’n Pure noņem līdz pat 6 reizes vairāk kosmētikas, nekā tīrot ar roku palīdzību, nozīmīgi samazinot iekaisuma risku. Dienu pēc dienas jūsu seja kļūs gludāka un viendabīgāka!

   

  Profesionāli dziļa sejas tīrīšana ikdienā

  Skaistumkopšanas salonos izmanto profesionālos piederumus ādas attīrīšanai, turpmāk arī jūs varat to paveikt mājās ar Silk'n Pure. Ierīce ir piemērota regulārai tīrīšanai gan rītos, gan vakaros.

  Pēc tīrīšanas jūsu āda būs acīmredzami izlīdzinājusies, mirdzošāka un svaigāka, nekā iepriekš. Turklāt tagad jūsu āda būs attīrīta tik dziļi, ka spēs daudz efektīvāk uzņemt vērtīgās vielas barojošajos krēmos un losjonos.

   

  Vibrējoša un pulsējoša darbība ar diviem jaudas līmeņiem

  Vibrācijas izkustina sārņus un kosmētikas atliekas, pilnīgi attīrot jūsu ādu. Tās rūpējas, lai sīkākie netīrumi vibrētu laukā no porām un būtu viegli noņemami.

  Pulsējošā kustība liek tīrošajai galviņai masēt ādu tīrīšanas laikā, sniedzot jums izcilu atvieglojumu pēc garas un nogurdinošas dienas. Abiem režīmiem ir divi jaudas līmeņi – lēns un ātrs.

   

  Ūdens necaurlaidība

  Silk‘n Pure ir ūdens necaurlaidīga ierīce, tāpēc ideāli piemērota, lai noderētu jums dušā un vannā. Jums būs daudz vieglāk apvienot savu ierasto sejas tīrīšanas rituālu ar ķermeņa kopšanu, ietaupot jūsu laiku!

   

  Mirdzoša āda pēc minūtes ar Silk’n Pure!

  Jūsu sejas ādas attīrīšana neliks jums kavēties. Silk'n Pure inteliģenti apstāsies pēc 1 minūtes, paziņojot jums, ka darbs paveikts.

  Seju var iedalīt sešās zonās: piere, deguns, zods, kreisais vaigs, labais vaigs un kakls. Katru šo zonu Silk‘n Pure pilnvērtīgi attīra 10 sekundēs. Ierīce automātiski izslēdzas pēc 1 minūtes, un jūs esat gatava. Pateicoties laika atskaitei, jums nav jātērē pārāk daudz laika ikdienas skaistumkopšanai no rīta un vakarā.

   

  Esat gatava pilnvērtīgai sejas attīrīšanai?

  Samitriniet Silk'n Pure birstīti ar remdenu ūdeni, pievienojiet nedaudz seju attīrošā losjona, izvēlieties darbības režīmu un sāciet attīrošo sejas masāžu. Pēc tam noskalojiet seju ar ūdeni, nosusiniet dvielī un uzklājiet savu iecienīto sejas mitrinātāju.

  Uzsmaidiet sev spogulī. Jūs pārsteigs burvīgi starojošā āda. Silk'n Pure ir ideāls veids, kā iesākt un pabeigt veiksmīgu dienu!

 • Jūs var interesēt arī šīs preces

  Sejas tīrīšana ierīce LANAFORM Lucea (FUSHIA / GRIS / TURQUOISE)
  Kods: 000000013

  Vibrācijas režīms sejas tīrīšanai ar silikona mikro pērlītēm. Ierīce ir paredzēta dziļai sejas ādas attīrīšanai. Jūs varat izvēlēties no trīs krāsām - rozā, pelēka un zila. 

  Cena 3490
  Aparāts sejas pīlingam Lanaform MICRODERMABRASION
  Kods: 5410984058310

  3 dažādas tīrīšanas galvas, 5 iesūkšanas līmeņi

  Cena 7900
  Sejas atjaunošanas ierīce Silk'n Face Tite
  Kods: 8712856045525

  Inovatīva tehnoloģija HT novecošanas procesa apturēšanai 

  Cena 15900
  Sejas masažieris Silk'n SkinVivid
  Kods: 8712856052691

  Ergonomiska galva, kura der katram jūsu sejas izliekumam;

  Cena 4990